Aldaron i Jarecki // Mysłowicki Ośrodek Kultury

Kategoria
Koncerty
Termin
27 kwiecień 2019 19:00
Miejsce
MOK

Koncert Pawła „Aldarona” Czekalskiego to kolejna muzyczna propozycja Mysłowickiego Ośrodka Kultury. Podróżującego po całym świecie ulicznego barda i poetę usłyszymy 27 kwietnia. Artyście na scenie towarzyszyć będzie gitarzysta Jarek „Jarecki” Poniatowski.

Aldaron jest gitarzystą, wokalistą, autorem piosenek i bardem. Śpiewa piosenki opisujące życie we współczesnym świecie, o relacjach i zależnościach świata natury i cywilizacji, o radościach, wyborach, smutkach, poszukiwaniu duchowości współczesnego człowieka. Na swoim koncie ma trzy płyty - każda jest w nieco odmiennym stylu i instrumentarium. Na ostatniej "Wiara ta sama" – gościnnie wystąpił Jacek Kleyff. Twórczość Aldarona to piosenki z dawką poezji, pełne gier słownych, czasem przemieszane ze stylistyką hip-hopową, wykonywane z towarzyszeniem gitary i harmonijki ustnej. W latach 2005 – 2012 uczestnik, często laureat, wielu imprez krajowych o charakterze konkursów, przeglądów czy festiwalów piosenki (Bazuna, OPPA, FPS Kraków i inne).

Od kilku lat występuje z gitarzystą solowym Jarkiem "Jareckim" Poniatowskim, z którym zagra także podczas koncertu w MOK-u. Utwory przez niego wykonywane są emocjonalne, z pewną dawką improwizacji. Często daje to doskonałą okazję do spontanicznego jam session z publicznością pod koniec koncertu.

Bilety: 15 zł (przesprzedaż) / 20 zł (w dniu koncertu)
Sprzedaż biletów:
Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7
www.kupbilecik.pl/impreza-35791-aldaron.i.jarecki.myslowice.html

Tekst i plakat: MOK Mysłowice

 

 
 

Terminy

  • 27 kwiecień 2019 19:00

Wspierane przez iCagenda