Renata Przemyk - Mysłowicki Ośrodek Kultury

RenataPrzemyk
Kategoria
Koncerty
Termin
24 maj 2019 19:00
Miejsce
MOK

Renata Przemyk „Ya Hozna” i "The Best Of" w Mysłowickim Ośrodku Kultury!

Renata Przemyk powraca w glanach na scenę wraz z kultową płytą "Ya Hozna"! Całą płytę i największe przeboje Renaty Przemyk usłyszymy 24 maja w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

To już 29 lat mija od czasu ukazania się na polskim rynku albumu "YA HOZNA" Renaty Przemyk. Naszpikowana przebojami "Babę zesłał Bóg", "Kochaj mnie jak wariat", "Tańczę na stole" czy "Tortury" płyta okazała się jednym z najbardziej spektakularnych debiutów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. O jej fenomenie stanowiło idealne połączenie poetyckiej wrażliwości z punkową energią, a wszystko to podlane folkowym sosem. Wielkim atutem są niepowtarzalne teksty Sławomira Wolskiego doskonale korespondujące z image artystki. Wyszło z tego arcydzieło, które pomimo upływu prawie trzydziestu lat wytrzymało próbę czasu.

Na koncercie będzie okazja do wysłuchania wszystkich utworów z pierwszej płyty (w tym "Babę zesłał Bóg" czy "Protest dance") oraz największych przebojów z pozostałych płyt Renaty, takich jak: "Aż po grób", "Ten taniec", "Zero" czy "Kochana"!

Skład zespołu:
Renata Przemyk – wokal
Krzysztof Pająk – klawisze
Piotr Wojtanowski – gitara basowa
Sławek Puka – perkusja
Kamil Błoniarz– akordeon
Grzegorz Palka – gitary

24.05.2019, godz. 19:00
Bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu)
Sprzedaż biletów:
- Mysłowicki Ośrodek Kultury, ul. Grunwaldzka 7
- www.kupbilecik.pl/impreza-36889-renata.przemyk.myslowice.html

Tekst i plakat: MOK Mysłowice

 

 
 

Terminy

  • 24 maj 2019 19:00

Wspierane przez iCagenda