Koty Trzy - spektakl dla dzieci + animacje // NIECH ŻYJE RYNEK

KotyTrzy
Kategoria
Inne wydarzenia kulturalne
Termin
7 lipiec 2019 15:00
Miejsce
Rynek

NIECH ŻYJE RYNEK!

"Koty Trzy" to interaktywny spektakl dla młodszych dzieci. Jego bohaterami są Chrupek, Pazurek i Kitka, którzy wprowadzają dzieci w świat kocich figli, zabaw i trudnych do rozwiązania kocich problemów. Koty są rozśpiewane i roztańczone.

Teatr Gry i Ludzie powstał w 1997 roku. Od początku istnienia w obszarze zainteresowań zespołu znajdował się zarówno teatr uliczny, jak i ten realizowany na tradycyjnych deskach scenicznych. Jest to zespół podróżujący. Swoje spektakle prezentuje w kraju i poza jego granicami, od Cieszyna i Wisły przez Łódź, Warszawę po Gdańsk. Teatr wielokrotnie uczestniczył w Festiwalu "Malta" w Poznaniu i "Sztuka Ulicy" w Warszawie, a także za granicą na Międzynarodowym Festiwalu Promocji Kultury Europejskiej w Tunezji. Scena Teatru mieści się w budynku dawnego dworca kolejowego w Katowicach Dąbrówce Małej. Zespół tworzą ludzie o różnych korzeniach i doświadczeniach artystycznych.

Po spektaklu odbędą się animacje dla dzieci - slime’y i labirynt recyklingu, a także animacje teatralne z aktorami Teatru „Epidemia”

Tekst : MOK Mysłowice

 
 

Terminy

  • 7 lipiec 2019 15:00

Wspierane przez iCagenda