Teatralna Niedziela: Seks dla opornych

Kategoria
Inne wydarzenia kulturalne
Termin
29 wrzesień 2019 19:30
Miejsce
MOK

UWAGA! Ze względu na trwające prace remontowe w filii MOK Brzezinka, spektakl wrześniowy odbędzie się w filii Cetralnej MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7.

Świetnie przyjęty przez publiczność cykl „Teatralna Niedziela” powraca po wakacyjnej przerwie! W najbliższych miesiącach spotkamy się ze spektaklami katowickiego Teatru Żelaznego, którego „żelazną” zasadą jest dbanie o wzajemne relacje twórców i widzów, bo największy efekt daje praca przynosząca jednym i drugim prawdziwą przyjemność.

Wrześniowy spektakl to brawurowy komediodramat w reżyserii Piotra Wiśniewskiego ze znakomitymi aktorami scen śląskich, Martą Marzęcką-Wiśniewską i Dariuszem Wiktorowiczem - „Seks dla opornych”.

Długoletnie małżeństwo postanawia ożywić swój związek i z egzemplarzem popularnego poradnika seksualnego rezerwuje miejsce w hotelowym pokoju. Jak protagonista przyzwyczajony do wizerunku poczciwej żony i kochającej matki zareaguje na widok tejże cedzącej niecenzuralne słowa i odzianej w strój tzw. dominy rodem z filmu dla dorosłych? Co kryje się pod powierzchnią weekendu, który w założeniu ma przywrócić małżonkom dawny wigor i pożądanie?

Błyskotliwie napisane dialogi, których duch jest echem rozmów wielu współczesnych małżeństw. Codzienny pęd, skoncentrowanie na wychowaniu dzieci, zawodowe obowiązki, przyzwyczajenie i nuda wiodą do zdefiniowania relacji na nowo, gdzie fantazje i własne potrzeby schodzą na dalszy plan. Czy jest szansa na powrót wielkiej namiętności sprzed lat, gdy balansują na granicy ostatecznego rozstania? Kolejne gry i zabawy pary są pretekstem do głębokiej rozmowy w poszukiwaniu tego, co łączy i niwelowaniu tego, co dzieli. Jaki będzie jej finał?

Bilety dostępne w sprzedaży od 6 września.

Karnet Teatralnego Aktywisty - zbieraj pieczątki i otrzymuj zniżki!

Nadal obowiązuje nasz system zniżkowy "Karnet Teatralnego Aktywisty". Z każdą zebraną pieczątką, bilet na kolejny spektakl kupisz o 5 złotych taniej. Cena regularna biletu na 1 spektakl to 30 zł. Zniżki nie obowiązują przy sprzedaży biletów online.

Bilety dostępne będą w kasie MOK przy ul. Grunwladzka 7 oraz ul. Laryska 5, a także w serwisie KupBilecik.pl

Link do zakupu biletów: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/42027/Mys%C5%82owice/Seks+dla+opornych+-+Teatr+%C5%BBelazny/

Źródło: MOK Mysłowice

 
 

Terminy

  • 29 wrzesień 2019 19:30

Wspierane przez iCagenda