„Stylowa podróż w czasie” - konkurs - III Piknik Historyczny

Jest to konkurs na najciekawsze przebranie z przełomu XIX/XX w., którego finał oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas 3. dnia Dni Mysłowic, tj. 21 czerwca 2015 r. podczas III Pikniku Historycznego. Jeśli oglądaliście „Titanica” i „Noce i Dnie”… Jeśli czytaliście „Nad Niemnem” i „Ziemię Obiecaną”… Przywróćmy na chwilę słynną belle epoque! Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Przebierzmy się w stroje z epoki i spotkajmy się 21 czerwca o godz. 12.00 w Mysłowicach pod Przewiązką (ul. Powstańców). Spod Przewiązki przy dźwiękach walca wiedeńskiego przejdziemy w orszaku na mysłowicki Rynek, gdzie będzie odbywał się III Piknik Historyczny – 3 Dzień Dni Mysłowic i tam rozstrzygnie się finał konkursu.

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do dnia 19 czerwca 2015 r., na e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku pytań odnośnie konkursu kontaktować należy się z Panią Agnieszką Czarnotą, tel. 515 073 347, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY !

Poniżej karta zgłoszeniowa do konkursu oraz regulamin konkursu:

karta zgłoszeniowa

regulamin konkursu

 

Uzupełnienie:

Artykuł z ITVM:

http://itvm.pl/index.php/kultura-3/item/4363-podroz-w-czasie-podczas-iii-pikniku-historycznego-konkurs-na-najciekawsze-przebranie