"Stylowa podróż w czasie" - przebranie z okresu średniowiecza

Stowarzyszenie Mysłowicki Detektyw Historyczny zaprasza do udziału w piątej edycji niezwykłego konkursu „Stylowa podróż w czasie”. Jest to konkurs na najciekawsze średniowieczne przebranie, którego finał oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas 3. dnia Dni Mysłowic, tj. 25 czerwca 2017 r. podczas V Pikniku Historycznego.

Tym razem do zabawy zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby przebrać się w stroje nawiązujące do średniowiecza: duchowieństwo, rycerstwo, mieszczaństwo i chłopstwo. Każdy pomysł będzie mile widziany :)
Spotkajmy się 25 czerwca o godz. 11.30 w Mysłowicach pod Muzeum Miasta Mysłowice, skąd w orszaku przejdziemy na Górkę Słupecką, gdzie będzie odbywał się V Piknik Historyczny – 3. Dzień Dni Mysłowic i tam odbędzie się finał konkursu.

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do dnia 22 czerwca 2017 r., na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W przypadku pytań odnośnie konkursu kontaktować należy się z Panią Agnieszką Czarnotą, tel. 515 073 347, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA ZMIANA REGULAMINU !!! - REGULAMIN PDF

KARTA ZGŁOSZENIOWA PDF