Konkurs na najciekawsze przebranie z przełomu XIX i XX wieku "Stylowa podróż w czasie"

 

Stowarzyszenie Mysłowicki Detektyw Historyczny zaprasza do udziału w czwartej edycji niezwykłego konkursu „Stylowa podróż w czasie”. Jest to konkurs na najciekawsze przebranie z przełomu XIX i XX w., którego finał oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas 3. dnia Dni Mysłowic, tj. 26 czerwca 2016 r. podczas IV Pikniku Historycznego.

Jeśli oglądaliście „Titanica” i „Noce i Dnie”… Jeśli czytaliście „Nad Niemnem” i „Ziemię Obiecaną”… Przywróćmy na chwilę słynną belle epoque ! Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy. Przebierzmy się w stroje z epoki i spotkajmy się 26 czerwca o godz. 11.00 w Mysłowicach pod Przewiązką (ul. Powstańców). Spod Przewiązki przejdziemy w orszaku na Górkę Słupecką, gdzie będzie odbywał się IV Piknik Historyczny – 3. Dzień Dni Mysłowic i tam rozstrzygnie się finał konkursu.

Zgłoszenia do konkursu należy przesyłać do dnia 24 czerwca 2016 r., na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W przypadku pytań odnośnie konkursu kontaktować należy się z Panią Agnieszką Czarnotą, tel. 515 073 347, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY !

Pliki do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU

KARTA ZGŁOSZENIOWA