WYGRALIŚMY KONKURS GRANTOWY FUNDACJI BZ WBK!

 Pozostało GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW (od 31.08 do 6.09.2015)! Prosimy, ODDAJ GŁOS na nasz projekt!


Stowarzyszenie Mysłowicki Detektyw Historyczny prosi Wszystkich o pomoc w głosowaniu internetowym na najciekawszy projekt złożony w drugiej edycji konkursu grantowego Fundacji Banku Zachodniego WBK! Otóż, miło nam poinformować, iż nasze stowarzyszenie wygrało w konkursie grantowym "Tu mieszkam, Tu zmieniam". Jury Fundacji przyznało nam maksymalną kwotę 10.000 zł na realizację naszego projektu - "Trasa turystyczna w Mysłowicach do Trójkąta Trzech Cesarzy" - będziemy mieli trasę turystyczną z Rynku do Trójkąta Trzech Cesarzy!

Możemy, jednak pozyskać dodatkowe fundusze, dzięki Waszej pomocy, w specjalnym głosowaniu dla Internautów. Do pozyskania, jest 5 tys., 3,5tys i 2 tys. złotych za zajęcie w głosowaniu odpowiednio I-go, II-go lub III-go miejsca.
Można głosować na nasz projekt przez cały tydzień, od 31.08 do 6.09.2015, tj. od poniedziałku do niedzieli włącznie. Wyniki, już następnego dnia, czyli 7.09.2015. W głosowaniu można oddać tylko 1 głos, dlatego bardzo ważne, jeżeli uważacie, iż nasz projekt jest warty promowania, prosimy również o podzielenie się nim wśród bliskich oraz znajomych i zachęcanie do głosowania.

To głosowanie nie jest dla nas, ale przede wszystkim dla samych Mysłowic, dla nas wszystkich, ponieważ nasz projekt ma na celu zwiększenie historycznej świadomości wśród mieszkańców miasta, poszerzenie więzi społecznej oraz zacieśnienie relacji rodzinnych oraz międzypokoleniowych, poprzez organizację pieszych spacerów w rodzinnym mieście, propagowanie czynnego spędzenia czasu, poszanowanie miasta. Jeżeli nie jest Ci to obojętne - prosimy, oddaj GŁOS na projekt - "Trasa turystyczna w Mysłowicach do Trójkąta Trzech Cesarzy"!

TU MOŻESZ ODDAĆ GŁOS

Więcej o projekcie możesz dowiedzieć się z poniższych artykułów:
1. http://mdhmyslowice.pl/index.php/site-map/konkursy/366-konkurs-grantowy-edycja-1-2015-tu-mieszkam-tu-zmieniam-z-udzialem-mdh
2. http://mdhmyslowice.pl/index.php/example-pages/mdh-w-mediach/369-myslowicki-detektyw-historyczny-tu-mieszka-tu-zmienia-itvm